Loading...
Yenibosna merkez mah... (+90) 531 7677479 info@adib.com.tr

Web tasarımı ve kodlama

Teknoloji dünyasının gelişmesi ile hayatımızın büyük kısmını kapsayan internet sitelerinin oluşturulması ve tasarlanması işlemleri uzmanlık alanı gerektiren bir işlem olmuştur.

Teknoloji dünyasının gelişmesi ile hayatımızın büyük kısmını kapsayan internet sitelerinin oluşturulması ve tasarlanması işlemleri uzmanlık alanı gerektiren bir işlem olmuştur.


Teknoloji dünyasının gelişmesi ile hayatımızın büyük kısmını kapsayan internet sitelerinin oluşturulması ve tasarlanması işlemleri uzmanlık alanı gerektiren bir işlem olmuştur. Bir nevi mimarlık işlemine benzetilebilecek olan tasarım ve kodlama işlemleri bir web sitesinin hem alt yapısının hem de görselliğinin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını hedefler. Tasarım ve kodlama işlemleri özellikle web sitesi kurmayı ve web sitesini güncellemeği hedefleyenler için oldukça önemli bir konudur. Hedef kitlenin çekilmesi konusunda bir vitrin sayılacak olan web sitelerinde doğru tasarım ve kodlama işleminin yapılması işletme ve kuruluşlar için başarının tek anahtarıdır. Bu kapsamda başarı, karlılık ve marka bilinirliği konularında yüksek standartlar yakalamak istiyorsanız kurum – markalar web tasarımı ve kodlama hizmetlerini profesyonel ellere teslim etmeniz çok önemlidir. Tasarım ve kodlama pek çok birey açısından sıradan işlemler olarak bilinse de internet sitesinin baştan sona yaratılmasında çok önemli olan bu hizmetlerde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor;


-    Web tasarımı yapılırken markanızı temsil edecek en doğru renk ve tasarımların seçilmesi gerekir.

-    Kodlama sırasında en güncel seçeneklerin tercih edilmesi ve web sitesinin işlevselliği arttırmalıdır.

-    Site yönlendirmeleri doğru bir şekilde yapılmalı ve 404 hataları tamamen ortadan kaldırılmalıdır.

-    Web sitesinin konseptine bağlı olarak menü ve kategoriler kullanıcıların deneyimi kaliteli bir hale getirilmelidir.

-    Web sitesinin açılış ve yüklenme hızı kullanıcıların sitede kalma süresini arttırma konusunu desteklemelidir. 


Şimdi arayın

Yenibosna merkez mahallesi değirmenbahçe caddesi İstwest A1B blok kat 3 daire 36 Bahçelievler/İstanbul

(+90) 531 7677479

(+90) 212 9246096

info@adib.com.tr

temasta olmak