Loading...
Yenibosna merkez mah... (+90) 531 7677479 info@adib.com.tr
Profesyonel Web Siteleri


Neden Adib’e gelmelisiniz?  

Adib Firması site tasarımı alanında 18 yıllık tecrübesi ile bu alanda hizmet vermeye hazırdır. Ancak uzun tecrübe yüksek kalite için bir neden değildir. Öncelikle portföyümüze bakmanızı ve çalışma alanınızla ilgili portföyleri incelemenizi öneririz. Ardından danışmanlarımızla iletişime geçin ve web sitesi ile ilgili özellikler ve hizmetler hakkında yeterli bilgiyi alın.

Site tasarım hizmetlerinde önemli faktörler ve kriterler:

Adib site tasarımı standart bir çerçevede ve temel ilkelere göre ve yeni teknolojilere göre yapılır.

Bu standartlara göre web sitesi dünyadaki en son teknolojilere uygun olarak tasarlanmıştır. SEO ve web sitesi optimizasyonu, Adib'in kesinlikle dikkat ettiği web sitesi tasarımında önemli standartlardan biridir. Meslektaşlarımız, arama motoru algoritmaları konusundaki iyi bilgileri nedeniyle web sitenizi iyi bir konuma getirmenize yardımcı olur.

Temel ve benzersiz site tasarımı:

 Site düzeni, site bileşenlerinin uyumunu gözlemlemek ve renk kombinasyonunu tam olarak bilmek site tasarımının en önemli ilke ve kuralları arasındadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan web siteleri kendine has  ilke ve kurallara göre tasarlanmaktadır.


Adib'de site tasarım hizmetlerinin adımları:

Bazı müşteriler site türünü seçmekte tereddüt ediyor ve işlerinin özel bir site mi yoksa yarı özel bir site mi tasarlama ihtiyaçlarını karşılayabileceğini bilmiyorlar. Bu amaçla Adib Firması tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için site tasarım hizmetlerinin adımlarını, önce analistlerinden birinin müşteriye tüm isteklerini sormasını ve bir toplantı sırasında analiz etmesini isteyecek şekilde gerçekleştirir.

Analist, elde edilen bilgilere dayanarak site tasarımının fiyatını tahmin eder. Fiyatı onayladıktan sonra teknik danışman, müşteriye site türünü seçme ve uygun seçenekleri yönetme konusunda rehberlik eder. Sitenin doğası daha eksiksiz hale geldikçe, müşteri için benzersiz bir senaryo hazırlanır ve buna göre tasarlanır ve başlangıç şablonu tüm etkileri gösterecek şekilde kodlanır. Tasarım müşteriye gösterilir ve tasarımda tüm müşteri gereksinimleri uygulanır. Son olarak müşterinin zevkine ve ihtiyacına göre web sitesi tamamlanır ve müşteriye teslim edilir. Ancak burada işimiz bitmiyor ve sitenin tam müşteri memnuniyetine ulaşması için eğitim ve destek sağlayacağız.

Adib Web Sitesi Tasarım Şirketi, web sitelerinin tasarlanması ve uygulanmasında tüm uluslararası standartlara uymak, ilkeli ve benzersiz bir tasarımla en iyi web sitesi tasarım hizmetlerini sunmaya çalışır, bir web sitesini yönetmek ve kontrol etmek için ihtiyacınız olan tüm olanakları sağlar. Siteyi yönetmeniz için gerekli eğitimleri sizin emrinizde ve size sağlamak. Adib firmasının hosting alanında da faaliyet gösterdiğini ve hosting ve domain konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağını belirtelim.

Bu firmada bile web sitenizin arama motoru sonuçlarında iyi bir konumda olması ve üst sıralarda yer alması için SEO ve site optimizasyonu düşünülmüş olup, deneyimli uzmanları ile sizler için bu amaca ulaşacaktır. Yani birden fazla web tasarım firması kullanmaya gerek yok. Küçük web sitelerinden son derece gelişmiş çevrimiçi mağazalara. kadar ihtiyacınız olan  herhangi  bir web sitesini tasarlayabilir ve uygulayabiliriz. 

Projeleri çok ciddiye alıyoruz ve amacımız sizin için daha fazla ziyaretçi çekerek ve bu ziyaretçiyi bir müşteriye dönüştürerek karınızı en üst düzeye çıkaracak bir site tasarlamak ve ardından o müşteriyi geri getirmektir. Müşterilerimizden uzun vadeli bir güven kazanmak için çalışıyoruz. Site tasarımının detaylarının ve adımlarının iyi yapıldığından ve tasarımlarının kullanıcı dostu ve profesyonel olduğundan emin olmak için en iyi site tasarımını yapmak için en iyisini kullanıyoruz. Ana hedefimiz, çevrimiçi işinizin başarısıdır. Bu yüzden bugün uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.

Baştan sona site tasarım hizmetlerimizi görmek için tıklayın.Şimdi arayın

Yenibosna merkez mahallesi değirmenbahçe caddesi İstwest A1B blok kat 3 daire 36 Bahçelievler/İstanbul

(+90) 531 7677479

(+90) 212 9246096

info@adib.com.tr

temasta olmak