ADIB IT GROUP'a hoş geldiniz

Namık Kemal, Adile Naşit Blv. No:8 . Kat : 1. Esenyurt/İstanbul

+90 543 770 74 79

info@adib.com.tr

İran ofis bilgileri

Namık Kemal, Adile Naşit Blv. No:8 . Kat : 1. Esenyurt/İstanbul

+90 543 770 74 79

info@adib.com.tr

tire

Hakkımızda

ADIB Bilişim şirketi donanım ve yazılım olmak üzere iki sektörde faaliyet göstermektedir.

Bu şirket, profesyonel faaliyetine 2001 yılında başladı ve kısa sürede rakipleri arasında parladı. Web sitesi tasarımı, site desteği ve SEO, Android ve IOS uygulama tasarımı, ağ kurulumu ve desteği gibi çeşitli BT alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahip ADIB Bilişim şirketi uzman departmanı, Mellat Bank, Novin Ekonomi gibi koleksiyonlarla birlikte olmaktan gurur duyar. Portföyünde Bank , Saman Air Services, Iran Health fuar kompleksi, turizm ticaret birliği, tıbbi ekipman ticaret birliği ve düzinelerce diğer kamu ve özel dernek bulunmaktadır. Her hizmetin sağlanması, bölümün uzman bölümlerinden biri tarafından organize edilir, kapsanır ve uygulanır.

Adib Company temsilcisi olarak müşterilerimizin bilgilerinin güvenliğini büyük bir taahhüt olarak görüyor ve bu amaçla elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sürekli faaliyet ve genç, deneyimli ve uzman güçlerin istihdamı ve günün en son teknolojilerini takip ederek rakipler arasında uygun bir yer edinmeyi başardık. En temel ilkelerimiz dürüstlük, güven ve meslek etiğine uygunluktur; Tarihçemiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

About Us

Adib şirket misyonları

Siz değerli müşterilerimize huzur yaratmak için “Kaliteye Bağlılık” sloganına bağlı kalarak kaliteli hizmet sunmak, hizmet vermeden önce müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve incelemek, en son bilimsel standartlara uygun hizmet sunmak, kişisel gelişim ve güçlendirme. Bir örgütün en değerli varlıkları olarak çalışanlar

vizyon ve misyon

Adib Company olarak müşterilerimizin bilgilerinin güvenliğini sağlamayı büyük bir taahhüt olarak görür ve bu amaçla elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bu bağlamda, Adib Group, kendini işine adamış ve tutkulu yöneticilerin sağladığı faydayla, lansman ve destek ile araştırma ve geliştirme dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde deneyime sahip uzman güçlerin desteğiyle, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için gerekli insan sermayesine sahiptir. Aşağıdakileri sağladık.

Eleştiriye yanıt verme

Müşteri şikayetlerini ele alma esaslarına göre şikayetlere cevap verme, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini belirleme ve sistemin istikrarını sürdürme konusunda yapıcı önerilerde bulunma konusunda "Taahhüt" sloganına bağlı kalarak kaliteli hizmet sunmak.

Adib it'in özgeçmişi

Şirketin özgeçmişini almak için, onu almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın!

Özgeçmişi indir

ADIB Bilişim Şirketi Şirketi, özel bir ekonomik kompleks olarak, müşterilerinin memnuniyetini ve huzurunu ilk ve en büyük hedefi olarak belirlemiştir. Bu şirket, müşteri odaklılık ilkesini mevcut ve gelecekteki süreçlerinin ön saflarına yerleştirmiş ve bu doğrultuda öğrenme, yenilikçilik ve en son pratik başarıları kullanmaya yönelik stratejik planlarla hareket etmiş ve bu alandaki varlığını genişletmektedir. rekabet ve sürdürülebilir kalkınma. ADIB Bilişim şirketi yönetimi ve tüm çalışanları, faaliyetleri ile ilgili kural ve düzenlemelere uyar. Şirket müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini sağlamak için önleyici hizmetler sağlamanın yanı sıra iç huzurlarını sağlayacak en yeni ve en güncel tesislerle taahhüt ederler.

Adib Bilişim ekibi