gif
adib-service adib it

ABD ile istişare

ADIB IT GROUP'a hoş geldiniz

Namık Kemal, Adile Naşit Blv. No:8 . Kat : 1. Esenyurt/İstanbul

+90 543 770 74 79

info@adib.com.tr

Uygulama tasarımı

Burada sizi mobil uygulamaların dünyasıyla ve insanların hayatında oynadıkları rolle tanıştırmak istiyoruz. Günümüzde akıllı telefonların ve cep telefonlarının insanların hayatındaki rolü kimseden gizlenmiyor. En önemli rolü, çoğu işletmenin kendi işlerinde önemini fark ettiği iş hayatındadır. Ayrıca, iş ve teknoloji yakından bağlantılıdır. Çünkü teknoloji, işletmeler arasındaki iletişimi her zaman eskisinden daha kolay hale getirmiştir.

Günümüzde mobil uygulamalar, online işletmelerin ana hedeflerinden biri haline geldi ve mobil yazılıma sahip olmak her işletmenin olmazsa olmazı haline geldi. Ayrıca mobil uygulamalar, mobil tarayıcı kullanımına göre kullanıcılar arasında daha popülerdir.

Bir bakışta işletmeniz için bir mobil uygulamaya sahip olmanın avantajları

Mobil uygulamaların diğer bir avantajı ise client ile uygulama arasında çift yönlü iletişim imkanı sağlamasıdır. İş alanınıza özel bir aplikasyon tasarlayarak kullanıcılarınız için her zaman ulaşılabilir olursunuz ve bu sayede yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.
İşletme sahipleri için tek başına bir web sitesine sahip olmak olmazsa olmazdır ancak bu alanda mobil uygulamaların rolü asla küçümsenemez. Mobil uygulamanın siteye göre avantajları arasında uygulamaların çevrimdışı performans göstermesi, daha kolay ve hızlı erişim sağlamasının yanı sıra daha yüksek hızından bahsedebiliriz.

Araştırmalara göre cep telefonlarında geçirilen süre ana reklam mecrası olarak televizyondan çok daha fazla.

İşletmenizde bir mobil uygulamaya sahip olmanın faydaları

Sonuç olarak denilebilir ki cep telefonu sektörünün içinde bulunduğu refah düzeyine göre tüm işletmelere ürünlerini tanıtmak için mobil uygulama oluşturmaları tavsiye edilmektedir. Mobil, haklı olarak tüm iletişimin yönlendirildiği ortamdır, bu nedenle bu yeniliğe katılmak işletmeniz için beklenen sonuçları garanti edecektir.

Bir işletme sahibiyseniz ve müşterilerinize yeni hizmetleri yeni ve güncel bir şekilde tanıtmak ve sunmak istiyorsanız, tavsiye ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Baştan sona uygulama tasarım hizmetleri

- Rakiplerin Önünde: İş uygulamanızı müşterinin cep telefonuna yükleyerek rakiplerinizden sıyrılırsınız.

- Müşterilerle sürekli iletişim: İş uygulamanız müşterilere her zaman adınızı hatırlatır.

- Maliyetlerde büyük azalma: reklam, SMS gönderme ve katalog basma maliyeti ortadan kalkacak ve dijital kataloğunuz müşterinin cep telefonunda yer alacaktır.

- Markanızın tanıtımı: işletmeniz için özel bir uygulama, güncel olduğunu ve günümüzün müşterilerini çektiğini gösterir.

- Güncellemeler: Müşteriler, ürün ve hizmetlerinizin güncel listesini her an görebilir ve en son haberleri öğrenebilir.

- Satışları artırın: uygulama, müşterileriniz uygulamanızı arkadaşlarına tanıtıyor.

- Müşteri ile sürekli iletişim: Uygulama bildirimi ile müşterilerinize sürekli hatırlatırsınız.

Çevrimiçi danışmanlık

bize Ulaşın
contact Adib Group