Loading...
Yenibosna Merkez Mah... (+90) 531 7677479 info@adib.com.tr
Mobil uygulama

Mobil uygulamaÖzellikle korona döneminde işletmeniz baya zarara uğradıysa, veya kendi işinizi kurmak için aklınızda yeni bir fikriniz varsa, veya gelecekte işinizi modern bir işletmeye dönüştürmek istiyorsanız, bir uygulama oluşturmak iyi bir seçenek olabilir.İstatistikler cep telefonu kullanımının her geçen gün arttığını gösteriyor.

 Günümüzde her üç müşteriden ikisi akıllı telefonlarıyla çalışmakta ve bu gelecekte yavaşlama belirtisi olmayan yukarı yönlü bir istatistiktir. 

Elbette böyle bir dünyada bir uygulamaya sahip olmak birçok işletmenin hayatta kalması için bir ön koşuldur. Anında gelir elde etmede, müşterilerle sürekli iletişimde ve genişleyen iş ufkunda mobil uygulamaların rolü, teknoloji topluluğundaki uygulama üreticilerin ihtiyaçlarının önünü açmıştır.

Site sonrası uygulama, işletmenize en profesyonel dijital görünümü verir. Bir uygulamaya sahip olmak sizi rekabetçi bir pazarda kolayca farklılaştırabilir

Mobil uygulama tasarımı, kullanıcıların içeriğinize kolayca erişmesini sağlamanın yanı sıra, web sitesine mobil üzerinden de önemli ölçüde erişim kolaylığı sağlar.

Uygulama oluşturmak, büyük işletmeler ve tanınmış şirketlerle sınırlı değildir. Günümüz teknoloji dünyasında, işletmeniz herhangi bir etki alanı ve aktivite ile uygulama oluşturma projeleri sipariş edebilir. Ancak işletmenizin mobil uygulama gerekip gerekmediğini merak ediyor olabilirsiniz.

Aslında bu günlerde günlük yaşamınızda etkileşimde bulunduğunuz küçüklü büyüklü birçok işletmenin site tasarlamaya başladığının farkındasınız. Bu işletmelerin bir çoğunun kendi uygulamaları da var veya bir mobil uygulama tasarlamayı düşünüyorlar. Bir sokağın sonundaki küçük ve şirin bir kafe veya şehir merkezinde çok büyük ve ünlü bir kitapçı, hiç fark etmez.

Aslında, mobil uygulamanın işletmedeki büyük önemini  gösterir. 

Bir mobil uygulama projesi sipariş vermek, ticari pazarlamanızı üst düzeye taşımanıza yardımcı olacaktır ve yalnızca profesyonel bir web sitesi ile işletmenizi yürütmekle yetinmezsiniz.

Müşteriler bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduklarında, onu dizüstü bilgisayardan ziyade akıllı telefonlarda ararlar. Araştırmalar aramaların çoğunun, bir kişinin laptop veya bilgisayara erişimi olduğu boş zamanlarında değil, seyahat ederken, sosyalleşirken ve randevu için beklerken yapıldığını gösteriyor.


Bugünlerde dünya çapında oldukça başarılı olan ve verdikleri hizmete göre her geçen gün daha fazla kişiyi veya müşteriyi çeken birçok uygulama piyasaya sürülmüştür.

Örneğin dünya çapında Uber, Tiktok, Waze, Airbnb, Netflix .vb ve Türkiyede Yemek sepeti, Gitti gidiyor, Dolap, Trendyol .vb gibi uygulamar.


Genel olarak Mobil uygulamalar iki şekilde yapılır.

İlk yöntem çok zaman alıcıdır ve programlama ve kodlama konusunda profesyonel bilgi ve beceri gerektirir ve herkes yapamaz.

Ancak ikinci yöntem, kodlama gerektirmeden uygulama oluşturucular tarafından birkaç dakika içinde yapılır ve programlama bilgisi olmayan herkes kolayca kendi uygulamasını oluşturabilir. Ancak bu yöntemin birçok dezavantajı var ve amacı işletmesini geliştirmek ve başarılı  olmak olan kişiler için kesinlikle uygun değildir.


Kodlamasız Uygulama Oluşturucuları Neden kullanılmamalı?


Son birkaç yılda, çeşitli uygulama oluşturucuları piyasaya sürülmüş durumda. Sadece 10 dakikada uygulama oluşturma sloganıyla çok sayıda kullanıcıyı kendine çeken siteler makul bir fiyata sadece güzel diş görüntüye sahip uygulamalar sunarlar. Sadece birkaç dakika içinde kendi tarafınızdan oluşturulmuş gibi görünen bu uygulamaların birçok sınırlaması ve zayıf yönü vardır. Uygulama oluşturucuların yardımıyla uygulama oluşturmak sizi geliştirmemekle kalmaz, aynı zamanda yeni sorunlarla karşı karşıya kalmanıza neden olur. Bu uygulamalar, son teslimden önce görmediğiniz ve yalnızca yayınlandıktan sonra uygulama ortamında görünen reklamlara sahiptir. Ayrıca, bu uygulamaları geliştirmek mümkün değil ve şu anda sahip olduğunuz haliyle kalır ve herhangi bir ilerleme kaydedemez. Uygulama oluşturucularının sayfa ve ürün yayınları üzerinde kısıtlamaları vardır. Bu nedenle, bir mağazanız varsa, yalnızca sınırlı sayıda satış yapabileceğinizi unutmayın. Ve son olarak, güvenlik sorunudur. Güvenliğin hiçbir zaman tam olarak sağlanamadığı doğrudur, ancak bu uygulamalar güvenlik açısından çok zayıftır.

 Biraz daha para harcayarak ve bilgili kişilerden yararlanarak  uygulamaya sahip olmanız işinizin ilerlemesini ve karlılığını sağlamanız için daha iyi olacaktır.
Adib Şirketi Mobil Uygulama Hizmetleri


Bir uygulama oluşturmak, yeni müşteriler çekmenize ve yüksek gelir elde etmenize, eski müşterileri elde tutmanıza, rakiplerinizi geride bırakmanıza ve çevrimiçi işletme ve markanızı geliştirmenizi sağlar. Adib şirketi olarak bunu sizler için çok rahat ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Yüksek hedeflere ulaşmak için uygulamalar oluşturmak ve sürekli destek sağlamak bizim uzmanlık alanımızdır.


  • Mağaza Uygulaması

Ülkedeki en son teknolojilerle özel bir mağaza uygulaması tasarlıyoruz. Öyle ki, size ülkedeki en iyi mağaza uygulamasını sağladığımızı cesaretle iddia edebiliriz.


  • Hizmet Mobil Uygulaması

Hizmet ile alakalı uygulamaları oluşturma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, işinizi modernize etmenize yardımcı olabilir.


  • Çok Satıcılı Mobil Uygulaması

Büyük çok satıcılı sistemlerin tasarımında uzmanız. Bu konuda sistemlerimiz sıfırdan profesyonelce uygulanmıştır.


Adib şirketi işletmenizde başarılı olmanız için uygulama tasarımında yaratıcı ve yeni fikirler kullanır. Güzel görsele sahip olan ilgi çekici uygulama tasarımları sayesinde daha fazla kullanıcıyı kendinize çekebilirsiniz.

Kolay kullanım, Adib uygulama tasarımının önemli bir ilkesidir. Uygulamanız çok karmaşıksa kullanıcılar kısa sürede onu kullanmaktan sıkılır ve uygulamanızdan ayrılır.

Uygulamanız çok kullanışlı ve işlevsel ancak güzel değilse çok fazla kullanıcı kaybedersiniz. Adib şirketi olarak Güzel renklerden ve sade şablonlardan kullanarak kullanıcıları cezbetmenizi sağlarız. Ve en önemlisi güvenlik meselesi olduğu için, zaman zaman uygulamanızı güncelleyerek güvenliğini artırıyoruz.


İşletmeniz İçin Tasarlandı

Atrina Uluslararası Sağlık Kolaylığı

Atrina Uluslararası Sağlık Kolaylığı

Karen Pharma ve Gıda Takviyesi Co

Karen Pharma ve Gıda Takviyesi Co

Seyahat Turunun Güzel Dünyası

Seyahat Turunun Güzel Dünyası

Arka Rad Ticaret Şirketi

Arka Rad Ticaret Şirketi

Benim hikayem

Benim hikayem

Emo Touch

Emo Touch

Şimdi arayın

Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cd. İstwest A1B Blok Kat 3 Daire 36 Bahçelievler/İstanbul

(+90) 531 7677479

(+90) 212 9246096

info@adib.com.tr

Bize ulaşın